Умови та Особливості

 

В чудовому лісі дитячого санаторію «Чайка», на березі Росі, ми пропонуємо авторську програму активного дозвілля та відпочинку.

 • Місце проживання: сучасні намети для чотирьох друзів. Діти забезпечені туристичними карематами, спальними мішками та індивідуальними вкладишами для сну. В житловій зоні облаштовано санітарні зони з умивальниками та місцем для сушки речей. Сучасний стаціонарний побутовий комплекс з душами та туалетами цілодобово працює для дітей. Гаряче водопостачання та питна вода є цілодобово. Згідно віку діти поєднанні в команди «Мурахи», «Ведмеді» та «Сови». В кожній команді 20-25 дітей та 2 дорослих лідера-педагога. Режим дня відповідає нормам оздоровлення та відпочинку в Україні.
  24

 

 • Харчування: 6 разове, збалансоване, на базі стаціонарної їдальні санаторію. В раціоні обов’язковими є фрукти та овочі, молочні продукти, м’ясо та риба, кондитерські вироби, випічка та натуральні соки. Протягом зміни організовано майстер-класи з приготування туристичної їжі та блюд для пікніків.
  столовая ДОБАВИТЬ ЛОГОТИП!!!

 

 • Медичне забезпечення: Кваліфікований медичний персонал санаторію «Чайка» надасть будь-яку первинну допомогу та консультації цілодобово.

  IMG_7880

   

 • Інфраструктура «FORESTCLUB»: в межах зміни діти користуються ігровими майданчиками, спортивними полями, ігровими кімнатами, концертною залою та кінотеатром санаторію «Чайка». За дозволу медичної служби організовано купання у річці Рось на пляжі санаторію.

  IMG_5611  IMG_7931  IMG_0102 

   

 • Безпека: Всі об’єкти та майданчики ДОЗ СТ «Чайка» сертифіковані та відповідають нормативам чинного законодавства в сфері дитячого оздоровлення. Територія табору знаходиться під охороною.

  IMG_0371  IMG_7921

 

 

 Наша особливість:
наметовий табір з сучасним комфортом!

 

 

  поділитися Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on VK